Client Service

VMLY&R BUDAPEST:
Account Executive

Ügyfélkapcsolati osztályunkra keressük lelkes Account Executive kollegánkat!

Ha van már valamennyi tapasztalatod ezen a területen és szívesen kipróbálnád magad egy ismert nemzetközi reklámügynökség tapasztalt csapatában, akkor csatlakozz hozzánk és küldd be  jelentkezésedet az alább megjelölt címünkre!

Feladataid a következők lennének:

  • önálló munkák mellett az Account Manager munkájának segítése a projektek teljes körű megvalósításában – kampányokhoz és egyéb ügyféligényekhez kapcsolódó előkészítés, szervezés, koordináció és adminisztráció
  • a projektekkel kapcsolatos határidők betartása és betartatása
  • napi kapcsolattartás az ügyféllel
  • megrendelések, teljesítési igazolások készítése és egyéb adminisztratív teendők
  • az ügyfélkapcsolati osztály munkájának támogatása

Elvárásaink az ideális jelölt felé:

  • 1-2 éves reklámügynökségi tapasztalat
  • digitális kampányok projekt-menedzsmentjében szerzett jártasság
  • brand-menedzsmentben / marketing stratégiában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • precíz adminisztráció és projektmenedzsment
  • proaktív hozzáállás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, és PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség nagy márkákon és integrált projekteken
  • változatos, izgalmas kreativ munka
  • profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni
  • versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
  • kreatív, inspiráló közeg, klassz közösség, családias hangulat
  • kellemes irodai környezet
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: VMLY&R iroda, Budapest – MOM Park Irodaház

Fényképes CV-det „ACCOUNT EXE” megjelöéssel és nettó fizetési igényeddel együtt ide várjuk: hr.budapest@vmlyr.com