Client Service

VMLY&R BUDAPEST:
Account Manager

A Y&R budapesti irodájába, teljes munkaidős Account Managert keres:

Amit ajánlunk:

  • Önálló munkavégzés az ügynökség legnagyobb ügyfelének egyik márkáján
  • Regionális integrált kampányok managelése a stratégiától a kreatív tervezésen át a gyártásig
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, regionális partner ügynökségekkel
  • Változatos projectek
  • Profi és tapasztalt csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközileg ismert stabil, ügynökségi háttér

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing/kommunikációs területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 4 év ügynökségi tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív, innovatív szemlélet

Előnyt jelent: Digitális & Instore kommunikációban való jártasság

Feladatok:

  • teljeskörű kampány-menedzsment
  • digitális projektek vezetése és adminisztrációja
  • ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
  • határidők betartása
  • igényes, figyelmes munkavégzés
  • közvetlen riportálás a Business Directornak

Ha a fentiek felkeltették érdeklődésedet, várjuk fényképes CV-det a hr@yr.hu emailcímre!