Client Service

VMLY&R BUDAPEST:
Account Manager

Többszörösen díjnyertes, globális háttérrel és nemzetközi ügyfelekkel rendelkező ügynökségünk ügyfélkapcsolati osztályára ACCOUNT MANAGER-t keresünk.

Feladatok:

  • az Account Manager kézben tartja az adott márkákhoz kapcsolódó projektek teljes körű megvalósítását, napi kapcsolatban áll az ügyféllel és felügyeli, valamint irányítja a gyártó csapatot
  • ellátja a projektmunkákkal kapcsolatos adminisztratív teendőket
  • betartja és betartatja a munkával kapcsolatos határidőket

Elvárások:

  • 3-4 éves ügynökségi tapasztalat, integrált projekteken
  • digitális kampányok projekt menedzsmentjében szerzett jártasság
  • kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • precíz adminisztráció és projektmenedzsment
  • proaktív hozzáállás
  • alapos, figyelmes, lendületes munkavégzés

Ahová érkezel, és amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség nagy márkákon és integrált projekteken
  • változatos, izgalmas kreativ munka, mivel minden projekt teljesen különböző
  • profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni
  • versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
  • klassz közösség, családias hangulat
  • kellemes irodai környezet
  • rugalmas munkaidő

Fényképes CV-det „ACCOUNT MANAGER” megjelöéssel és nettó fizetési igényeddel együtt ide várjuk: hr@yr.hu