Client Service

VMLY&R BUDAPEST:
Account Gyakornok @ VMLY&R

A VMLY&R Budapest „ügyfélkapcsolati” területre, gyakornok pozícióba, hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot keres.

Ha szeretnél egy meghatározó nemzetközi reklámügynökségnél dolgozni, rövid idő alatt sok érdekességet tanulni, és egy szakmailag tapasztalt, lelkes, összeszokott csapat tagja lenni, akkor csatlakozz hozzánk és küldd be a jelentkezésedet erre a címre: hr@yr.hu

Az ügyfélkapcsolati csapat tagjaként új munkatársunk az alábbi feladatok elvégzésében segítene nekünk:

  • Az ügyfélkapcsolati osztály munkájának támogatása
  • Kampányokhoz és egyéb ügyféligényekhez kapcsolódó előkészítés, szervezés, koordináció és adminisztráció
  • Megrendelések, teljesítési igazolások készítése és egyéb adminisztratív teendők

Az ideális jelölt számunkra:

  • Terhelhető, és precízen végzi munkáját
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik mind írásban mind szóban
  • Biztos számítógépes ismeretekkel rendelkezik Word, Excel, és PowerPoint programokban

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatot egy neves nemzetközi reklámügynökségi környezetben
  • Kreatív, inspiráló közeget
  • Jó fej munkatársakat
  • Hivatalos visszaigazolást a szakmai gyakorlatról az adott felsőoktatási intézmény felé
  • Korrekt gyakornoki juttatást
  • Nem várunk el korábbi tapasztalatot, csak tanulni vágyást és lelkesedést

Munkavégzés helye: VMLY&R iroda, Budapest – MOM Park

Felkeltettük az érdeklődésed? Beszélgessünk! Dobj egy mailt és egy CV-t a hr@yr.hu – ra.