DigitalKreatív

VMLY&R BUDAPEST:
Social Media Manager

A Y&R budapesti irodájába, teljes munkaidős Social Media Managert keres:

Amit ajánlunk:

  • önálló munka több nemzetközi márkán
  • változatos projektek
  • profi és tapasztalt csapat
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközileg ismert, stabil ügynökségi háttér
  • modern, kellemes munkakörnyezet
  • kutyás iroda

Elvárások:

  • legalább 2 év tapasztalat hasonló területen, ügynökségi oldalon
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktív hozzáállás
  • önálló munkavégzés
  • csapatban való hatékony munkavégzés
  • up to date social media ismeretek
  • social média stratégia alkotás és kampány management terén szerzett tapasztalatok

Előnyt jelent: korábbi account tapasztalat

Feladatok:

  • social media stratégia alkotás valamint teljeskörű social platform management
  • heti, havi content planek összállítása, kreatívok készítése a kreatív team bevonásával
  • kampány riportok, optimalizációra vonatkozó javaslatok készítése
  • hirdetéskezelés
  • ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
  • határidők betartása
  • igényes, figyelmes munkavégzés

Ha a fentiek felkeltették érdeklődésedet, várjuk fényképes CV-det a hr@yr.hu emailcímre!